Beyaz Pantolon Nasıl Kombin Edilir?

Beyaz pantolon yaz ayları için çok uygun bir kıyafet olduğu doğrudur. Yine de bu kış aylarında giyilemez anlamına gelmez. Doğru bir kombinle kışın da beyaz pantolon şıklığını yaşayabilirsiniz. Bu yazımızda “Beyaz pantolon nasıl kombin edilir?” sorusuna birçok alternatif cevap bulabilirsiniz.

Beyaz pantolon nasıl kombin edilir?

Gri renkle beyaz pantolon kombinleri

Beyaz pantolonu gri renklerle kullanarak çok hoş bir kombin yaratabilirsiniz. Bu tarz bir kombin işe ve resmi bir toplantıya gitmek için çok idealdir. Beyaz pantolonun üzerine gri renkte bir bluz ya da gömlek giyebilirsiniz. Daha tarz bir görüntü için bej ya da taba rengi bir bot ya da ayakkabı giyebilirsiniz. Daha ölçülü bir kombin için siyah ayakkabı tercih edebilirsiniz.

%100 beyaz kombin

%100 beyaz giyinmenin modası hiç geçmez. Beyaz pantolonunuzu yine beyaz kıyafetlerle kombin ederek çok şık ve taze görünebilirsiniz. Daha hareketli bir kombin isterseniz ayakkabılarınızı canlı renklerde ya da leopar desenlerde tercih edebilirsiniz. Böylece daha kadınsı ve cesur bir sonuç elde edersiniz.

Çizgilerle beyaz pantolon kombini

beyaz pantolon nasıl kombin edilir

Beyaz pantolonunuzla çok uyum sağlayacak bir diğer seçenek de çizgili gömlektir. Bu kombinle sofistike ve şık görünebilirsiniz. Günlük olarak kullanıma çok uygun bir kombindir.

Bordo renk ile beyaz pantolon kombini

beyaz pantolon nasıl kombin edilir

Bordo, beyaz pantolonla çok iyi uyum sağlayan kadınsı bir renktir. Beyaz pantolonun üzerine bordo renk bir bluz ya da gömlek giyebilirsiniz. Bunlarla birlikte taba rengi bir ceket kullanabilirsiniz. Bir başka seçenek ise krem rengi gibi açık bir bluz üzerine bordo rengi bir ceket ya da hırka giyebilirsiniz.

Siyahla beyaz pantolon kombini

beyaz pantolon nasıl kombin edilir

Modası hiç geçmeyen kombinlerden biri de siyah ve beyaz ikilisidir. Bu iki zıt rengi birlikte kullanarak hem günlük hem de özel geceler için uygun bir kombin yaratabilirsiniz. Bu uyuma biraz hareket katmak isterseniz canlı renklerde bir aksesuar ya da ayakkabı kullanabilirsiniz.

Kot gömlekle beyaz pantolon kombinleri

Daha spor bir tarz için beyaz pantolonunuzu kot gömlekle giyebilirsiniz. Bu kombinle modern ve rahat bir görünüm elde edersiniz. Bu kombini daha resmi hale getirmek isterseniz blaser ceket ve topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem arkadaş toplantısına hem de resmi bir toplantıya katılabilirsiniz.

Pastel renklerle beyaz pantolon kombini

beyaz pantolon nasıl kombin edilir

Romantik bir görüntü vermek isterseniz beyaz pantolonunuzu uçuk pembe, turkuvaz, açık yeşil gibi pastel renklerle kombin edin. Beyazın bu renklerle uyumu sayesinde romantik ve kadınsı görünebilirsiniz.

Lacivert ile beyaz pantolon kombinleri

Beyaz pantolonla şık görünmenin yollarından biri de lacivertle kombin yapmaktır. Böylece denizci bir tarz yaratabilir ve günlük olarak çok rahat kullanabilirsiniz.

İlgili Yazılar:Turuncu Renk Elbiseler Nasıl Kombin Edilir?

Sosyal Medyada Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •