Erkekler Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar Nelerdir?

Erkekler en çok neyi ister? Erkekler duygusal yaratıklar mıdır? Erkekler güçlü kadın mı sever? Tüm bu soruların cevaplarını ve erkekler hakkında doğru bilinen yanlışlar nelerdir birlikte keşfedelim.

1. Erkekler her zaman yalan söyler

Erkekler sürekli olarak yalan söylemezler. Hatta yalan söyleme konusunda pek de başarılı değillerdir.

2. Erkekler için seks en önemli şeydir

Dışarıdan bakıldığı zaman durum öyle görünmektedir. Fakat bu gerçeği yansıtmamaktadır. Erkekler için seks, sadece duygusal boşluk esnasında motivasyon kaynağı olarak başvurdukları bir şeydir. Aşk ise her insanda olduğu gibi bambaşka bir konudur. Erkekler ayrılık zamanında kadınlara oranla daha fazla acı çekmektedir.

3. Erkekler doğallıktan yanadır

Erkekler hakkında doğru bilinen yanlışlar arasında doğallıktan yana oldukları düşüncesidir. Birçok erkekten makyaj sevmediğini ve doğallığı tercih ettiğini duyarız. Fakat durum hiç de öyle değildir. Erkekler abartılı olmadığı sürece bakımlı kadınları severler.

4. Erkekler romantizmi sevmez

Erkeklerin romantizmi sevmediği düşünülür ama bu çok doğru bir tespit değildir. Herkes gibi onlarda sevdiği kadınla yaşadığı duygusal anları severler ve aşk dolu sözler duymak isterler.

5. Erkekler güçlü kadın ister

Sürekli olarak duyduğumuz yanlışlardan bir tanesidir. Erkekler güçlü kadınlardan hoşlansa bile hakimiyet kurabilecekleri kadınları tercih ederler.

6. Erkekler duygusal değildir

Erkeğin dünyasına girdiğinizde görüldüğünden farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Duygular söz konusu olduğu zaman her zaman aklı mantığı bir kenara bırakabilirler. Ayrıca duygularıyla hareket etme konusunda  kadınlardan daha cesurdurlar.

7. Erkekler dedikoduyu sevmez

Erkekler hakkında doğru bilinen yanlışlar arasında dedikoduyu sevmediklerini de sayabiliriz. Erkeklerden dedikodu sevmedikleriniz ve yapmadıklarını devamlı olarak duyuyoruz. Gerçek şudur ki, erkek de dedikodu yapar. Erkekler bu işi çaktırmadan ve biraz da mizah katarak yaparlar.

İlgili Yazılar:Bir Erkeğin Beğenisini Kazanmanın Yolları

Sosyal Medyada Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •